"Ощадбанк" відсудив 25 мільйонів доларів у екс-власника "Креатива"

Понеділок, 16 травня 2016, 19:35

В понеділок, 16 травня, Ленінський райсуд Кіровограда ухвалив рішення про повне задоволення позову "Ощадбанку" до одного з колишніх топ-менеджерів та власників компанії "Креатив" - Максима Березкіна, який є поручителем за боргами компанії.

Про це йдеться у повідомленні банку.

Згідно з повідомленням, на користь держбанку стягнуто більше 25 млн доларів.

"Раніше у цій справі за заявою "Ощадбанку" ухвалою суду було накладено арешт на все рухоме і нерухоме майно Березкіна", - йдеться у повідомленні.

"Крім того, на даний час на розгляді у судах перебуває ще три позови держбанку до колишніх керівників та засновників групи "Креатив" про стягнення заборгованості", - повідомляє прес-служба.

Як повідомлялося, загальна заборгованість "Креативу" перед держбанками оцінюється в 495 млн доларів, з яких 300 млн доларів припадають на Ощадбанк, близько 100 млн доларів  - на Укрексімбанк, і ще 95 млн доларів - на Укргазбанк.

Нагадаємо, господарський суд Києва заарештував 380,712 млн грнПАТ "Креатив" за позовом ВТБ Банку.

Раніше Національна поліція порушила кримінальну справу за фактом привласнення грошових коштів ПАТ "Укрсоцбанк" в особливо великих розмірах працівниками Агрохолдингу Креатив.

Група "Креатив" - один з найбільших переробників сільськогосподарської продукції в Україні, який займається виробництвом жирів і маргаринів, соняшникової олії і шроту, соєвого шроту та олії, біопаливних пеллет, а також сільським господарством - рослинництвом і тваринництвом.

До серпня 2015 компанія належала Станіславу Берьозкіну і Юрію Давидову. У серпні компанія була виставлена на продаж через борги - станом на кінець березня 2015 борг групи становив 605 млн доларів.

Наприкінці серпня компанія змінила акціонерів - керуючим акціонером компанії став Рисбєк Токтомушев, який раніше займав посаду голови наглядової ради "БТА Банку".

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!