Бахматюк домовився про чергову реструктуризацію боргу

Четвер, 12 травня 2016, 13:17

Найбільший в Євразії агрохолдинг Ukrlandfarming домовився з експортно-імпортним агентством США про реструктуризацію заборгованості за кредитом на суму майже 60 млн дол терміном на 8 років.

Про це ЛІГА.net повідомив голова ради директорів Ukrlandfarming і основний акціонер холдингу (95% акцій) Олег Бахматюк.

"Наші плани фінансового оздоровлення і відновлення стійкого зростання консервативні і враховують не тільки поточні, а й потенційні ризики для подальшого розвитку бізнесу. Це дозволяє нам успішно завершувати переговори про реструктуризацію боргових зобов'язань, а потім зберігати виробничі потужності, робочі місця і потенціал для відновлення", - зазначив Бахматюк.

На черзі, за його словами, підписання угоди про реструктуризацію кредиту на суму 90 млн дол з експортно-імпортним агентством Канади, всі процедурні моменти вже узгоджені.

Також на завершальній стадії переговори з європейськими експортно-імпортними агентствами.

"До кінця червня загальна сума реструктуризованого боргу сягне 1,3 млрд", - додав бізнесмен.

Раніше компанія вже досягла домовленостей про реструктуризацію залишку заборгованості за синдикованим кредитом Deutsche Bank і "Сбєрбанка" на суму понад 200 млн дол., а також отримала згоду майже 100% інвесторів єврооблігації компанії на суму 500 млн дол. під процентну ставку 2,5% річних з терміном погашення в березні 2018 відстрочку платежів по купону.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"