Гройсман місцевій владі: відремонтуйте дороги, але економно

Середа, 11 травня 2016, 16:31

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман закликав місцеві органи влади приділити необхідну увагу ремонту доріг - від доріг національного рівня до регіональних та раціонально використовувати кошти.

Про це він сказав в ході селекторної наради з головами облдержадміністрацій та облрад, передає УНІАН.

"Українські дороги перебувають у важкому стані. Уряд прийняв рішення почати масштабний ремонт доріг, щоб почати відновлення дорожнього господарства. Для цього потрібно багато ресурсів, але перші кроки ми зробимо",- сказав Гройсман.

"Я хотів би, щоб ви (голови місцевих рад та адміністрацій - Ред.) виїхали на ті дороги, які будуть ремонтуватися. Кошти потрібно використовувати раціонально. Це наші спільні дороги, ми ними користуємося. І тому навіть ямковому ремонту потрібно приділяти увагу", - додав він.

Раніше голова уряду зазначав, що в Україні необхідно розробити стратегію розвитку доріг і дорожнього господарства.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів розраховує в поточному році направити близько 18-19 мільярдів гривень на ремонт і будівництво автомобільних доріг державного та місцевого значення.

В цілому протягом поточного року уряд планував відремонтувати та побудувати 1700 кілометрів доріг, що становить близько 10% протяжності всіх автомобільних трас нашої країни.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"