Колишні високопосадовці досі користуються державними пільгами

Неділя, 24 квітня 2016, 11:28

Незважаючи на оголошене повне скасування пільг і привілеїв для колишніх чиновників, екс-президенти і спікери досі їх отримують.

Про це йдеться у програмі журналістських розслідувань "Схеми. Корупція в деталях".

Так, повідомляється, що колишній голова Верховної Ради Володимир Литвин отримав за минулий рік на свій банківський рахунок 6 мільйонів гривень, а його родина ще 11 мільйонів. Він пояснив це тим, що зберігає заощадження у іноземній валюті, а в декларацію подається цифра в національній валюті. Литвин також має в користуванні службове авто разом з водієм.

На авто колишніх спікерів з бюджету виділили понад два мільйони гривень.

Володимир Рибак, який очолював Верховну Раду під час Євромайдану, всі пільги заперечує. При цьому він теж має в користуванні службовий автомобіль. Екс-спікер має також будинок в державному будинку відпочинку "Конча-Заспа". Стверджує, що будувався за свій рахунок. А зараз ГПУ веде досудове розслідування щодо зловживання владою Рибаком.

Серед сусідів Рибака і колишні президенти - Віктор Ющенко і Леонід Кучма, а також екс-спікер Володимир Литвин.

Найбільше привілеїв за минулий рік отримав саме Ющенко. У його розпорядженні два автомобілі і три водії. В цілому ж на утримання колишніх президентів у державному бюджеті передбачено понад 900 тисяч гривень.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!