Наглядову раду "Нафтогазу" очолить або Демчишин, або Ковалів - джерело

Середа, 20 квітня 2016, 17:21

На посаду голови наглядової ради НАК "Нафтогаз України" можуть призначити або екс-міністра енергетики та вугільної промисловості Володимира Демчишина, або першого заступника міністра економічного розвитку і торгівлі Юлію Ковалів.

Про це "Економічній правді" повідомив співрозмовник у НАК "Нафтогаз України".

За словами співрозмовника, наразі на посаду голови наглядової ради "Нафтогазу" є дві кандидатури.

"Перша - екс-міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин, друга - заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Юлія Ковалів", - сказав він.

Раніше повідомлялося, що Демчишин може стати п'ятим членом в наглядовій раді НАК "Нафтогаз України".

Як повідомлялося, реформу корпоративного управління в "Нафтогазі" уряд почав в 2015 році згідно з принципами ОЕСР. Для підбору кандидатів на посади незалежних членів наглядової ради "Нафтогазу" МЕРТ залучив рекрутингове агентство Odgers Berndtson.

В кінці березня стали відомі імена трьох незалежних членів НР в особі британців Маркуса Річардса, Чарльза Проктора і Пола Уорвіка.

Від Кабінету міністрів до ради увійде перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Юлія Ковалів, від адміністрації президента кандидатура поки що не затверджена.

"Нафтогаз України" об'єднує найбільші нафтогазовидобувні підприємства країни. Холдинг є монополістом з транзиту і зберігання природного газу в підземних сховищах, а також з транспортування нафти трубопровідним транспортом по території країни.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua