BMW 5 серії найпопулярніший бізнес-седан у світі

Четвер, 14 квітня 2016, 15:55

PROMOTED

Більше двох мільйонів проданих автомобілів нинішньої генерації BMW 5 серії встановлюють нові стандарти в сегменті бізнес-преміум. З моменту своєї появи на ринку в 2010 році, шосте покоління BMW 5 серії було лідером в своєму класі з точки зору дизайну, динаміки та ефективності. У порівнянні з попереднім поколінням, продажі нинішнього BMW 5 серії збільшилися більш ніж на 42 відсотки. В результаті, останнє  покоління BMW 5 серії займає однозначно лідируючі позиції у списку світових бестселерів у своєму сегменті за останні шість років.

BMW 5 серії користується попитом по всьому світу.

З моменту початку виробництва в 1972 році, в загальній складності понад 7,5 мільйонів автомобілів BMW 5 серії було продано по всьому світу. Таким чином, ця серія є одним з вирішальних факторів успіху BMW. Крім того, вже шість років, нинішнє покоління BMW 5 серії є лідером ринку в сегменті бізнес-преміум. Лише у минулому році понад 347,000 клієнтів по всьому світу віддали перевагу BMW 5 серії в кузові Седан, Турінг або Гран Туризмо.

 

BMW 5 серії частково зобов'язаний своєю незвичайною популярністю великому вибору двигунів. Широкий спектр потужних і ефективних чотирьох, шести і восьми-циліндрових бензинових і дизельних двигунів доступні для BMW 5 серії. Вони коливаються від BMW 518d (витрата палива: 4.7 - 4.3 л/100 км; комбіновані викиди СО2: 124-114 г/км)* до надзвичайно динамічного седана М5 з 412 кВт/560 к. с. (423 кВт/575 к. с. з Competition package, витрата палива: 9.9 л/100 км; комбіновані викиди CO2: 231 г/км)*. Крім стандартного заднього приводу, для BMW 5 серії опціонально доступний інтелектуальний повний привід BMW xDrive.

Численні нагороди BMW 5 серії.

Міжнародна повага та успіх нинішнього покоління BMW 5 серії також підкреслюється великою кількістю нагород, які автомобіль отримав за останні шість років. Наприклад, читачі німецького журналу "Auto, Motor und Sport" нагородили BMW 5 серії двома призовими місцями у голосуванні "Кращі автомобілі 2016 року". Читачі іншого, не менш популярного німецького видання "Auto Zeitung", нагородили BMW 5 серії своїм Auto Trophy. Крім того, BMW 5 серії була удостоєна численних нагород за дизайн, таких як "red dot award", "iF Gold Award", "Good Design Award" та дизайн-премії Федеративної Республіки Німеччини. Відома дослідницька компанія J. D. Power and Associates підтвердили високу якість BMW 5 серії. Преміум якість, надійність і відмінна ергономіка, пропоновані в BMW 5 серії були нагороджені премією "Initial Quality Study" (початкові дослідження якості). Крім того, BMW 5 серії також зайняв перше місце за результатами дослідження "APEAL", в якому клієнти оцінюють продуктивність і дизайн своїх нових автомобілів.

Компанія "АВТ Баварія", офіційний імпортер BMW в Україні, пропонує Вам можливість придбати найпопулярніший бізнес-седан у світі, BMW 520i, в спеціальній комплектації за вигідною ціною і зниженим курсом: мінус 4 грн. від комерційного курсу Євро. Детальніше http://www.bmw.ua/ua/en/mob/520i/index.html

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!