У Росії знищили 22 тонни "санкційних" українських яблук

Середа, 13 квітня 2016, 14:56

Велику партію "санкційних" яблук з України знищили на полігоні сміттєвих відходів у Тулі.

Про це пише "Укрінформ" з посиланням на прес-службу управління Россільгоспнагляду по Москві, Московській і Тульській областях.

"Було встановлено, що акт карантинного фітосанітарного контролю (22 тонни яблук - ред.) не підтверджується інформаційною системою Россільгоспнагляд "Аргус-Фіто". При візуальному огляді підкарантинних матеріалів виявлено наявність маркування із зазначенням країни походження - Україна. Небезпечна продукція знищена під контролем фахівців на полігоні твердих побутових відходів у місті Тула", - повідомила представник Россільгоспнагляду Олена Дериволкова.

Дана продукція, 1077 коробок яблук вагою 22 тонни, була виявлена ще 6 квітня співробітниками Россільгоспнагляду спільно з співробітниками Управління ФСБ по Тульській області, на 192 км траси Москва-Крим при проведенні огляду автотранспортного засобу, що прямує з Республіки Білорусь до Ростова-на-Дону.

Нагадаємо, продовольче ембарго діє в РФ з 7 серпня 2014 року по відношенню до продукції з США, країн ЄС, Австралії, Норвегії та Канади.

У 2015 році воно продовжене до 5 серпня 2016 року.

З 13 серпня 2015 року до списку включено Албанію, Чорногорію, Ісландію, Ліхтенштейн, що  приєдналися до антиросійських санкцій,  з 1 січня 2016 року - Україна.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!