Глава "Нафтогазу" каже, що мирової з "Газпромом" не буде

Середа, 13 квітня 2016, 12:28

Розгляд по суті суперечки між "Нафтогазом" і "Газпромом" в Стокгольмському арбітражному суді, має відбутися у вересні.

Про це в інтерв'ю ЕП повідомив глава НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв.

За його словами, попередні слухання вже були і йдуть зараз.

"Найголовніше слухання у справі буде, швидше за все, у вересні. Може і трохи раніше відбутися, але дедлайн поставлений на вересень. Транзитний контракт попередньо повинен бути відразу після цього засідання, але поки що остаточно нам не сказали", - заявив він.
 
Також, за словами Коболєва, мирова угода з "Газпромом" не розглядається.

"Газпром" мирову не пропонує. Я, чесно кажучи, припускаю, чому. Уявіть, Коболєв захоче зробити мирову. Уявіть, що я прийду і скажу, що ось "Газпром" нам запропонував відступні, неважливо скільки, давайте погоджуватися. Думаю, кількість депутатських запитів просто завалить цю кімнату зверху і до низу", - додав Коболєв.

При цьому, за словами Коболєва, в "Нафтогазі" готові до обговорення питання про мирову, за умови, що графік у Стокгольмі ні в якому разі не буде змінюватися.
 
"Наші російські колеги грають в класичну російську гру "а давайте ми з вами поговоримо, але за умови, що ви в суді все відкладіть". Ми так робити не будемо", - заявив він.

Як відомо, "Нафтогаз" очікує рішення Стокгольмського арбітражу щодо спору з "Газпромом" за контрактом про закупівлю газу до осені 2016 року, а по транзитному контракту - в грудні 2016 року.

Нагадаємо, "Газпром" і "Нафтогаз" судяться в Стокгольмському арбітражі з червня 2014 року.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua