Менеджер "Кернел" викупив акції компанії на 458,3 тисячі доларів

Середа, 9 березня 2016, 12:58

Компанія, контрольована менеджером групи "Кернел", в період з 26 лютого по 3 березня придбала на Варшавській фондовій біржі 35 тисяч акцій холдингової компанії групи - Kernel Holding S.A. (Люксембург).

Про це йдеться в повідомленні біржі, передає "Інтерфакс-Україна".

Згідно з повідомленням, середня ціна за одну акцію становила PLN51,5 (13,1 долара за штуку за курсом Національного банку Польщі на 8 березня).

"Кернел" - вертикально інтегрована компанія, що працює в агропромисловому секторі України з 1994 року.

Виробляє соняшникову олію, здійснює дистрибуцію бутильованої олії в країні під торговими марками "Щедрий Дар", "Стожар", "Чумак Золота", експорт олії й зернових, а також надає послуги зі зберігання зернових і олійних культур на елеваторах.

Компанія завершила 2015 фінансовий рік з чистим прибутком у 106,9 млн доларів проти чистого збитку в 98,3 млн доларів у 2014 фінансовому році. Її виручка скоротилася на 3% - до 2,33 млрд доларів, EBITDA зросла на 78%, до 396,6 млн доларів.

Найбільшим акціонером "Кернел" через Namsen LTD виступає голова ради директорів Андрій Веревський - 39,21%, ще 6,01% належить фонду ING OFE.

Акції "Кернела" котируються на основному майданчику Варшавської фондової біржі з листопада 2007 року.

Підписуйтесь на наші push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі повідомлення.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!