Клієнти "Приватбанку" зможуть кредитувати один одного

Четвер, 3 березня 2016, 16:35

"Приватбанк" запустив партнерський проект з MasterCard, що дозволяє інвестувати кошти в кредити позичальників, які звернулися в банк за кредитом.

Про це повідомляється на сайті банку.

Через даний сервіс можна інвестувати кошти з прибутковістю 28% річних, що на 5% вище, ніж дохід від депозитів.

Як зазначається, банк розподіляє вкладення тільки серед надійних позичальників.

"Все позики страхуються на весь термін страховою компанією. Ці та інші ризикові зобов'язання перестраховуються в міжнародних страхових інститутах, що гарантує абсолютну платіжну дисципліну і європейський рівень страхових послуг", - сказано на сайті банку.

Як наголошується, дана система - це перша в Україні платформа P2P-кредитування (Peer-to-Peer або рівний до рівного).

"Цифри говорять самі за себе: світовий обсяг ринку Peer-to-Peer (P2P) кредитування виріс з 1,2 млрд в 2012 році до 64 млрд. дол в 2016 році і є одним з найбільш швидкозростаючих сегментів роздрібного кредитування в світі", - написав у себе на Facebook перший заступник голови правління банку Олег Гороховський.

За його словами, незабаром буде надана можливість вкладень на даному майданчику в підприємства малого бізнесу, які знаходяться в одному місті.

"Тільки уявіть, клієнт зможе позичити сімейної булочної, в якій кожен день купує випічку", - пише він.

41,66% акцій "Приватбанку" належать бізнесменові Ігорю Коломойському, 33,2525% - бізнесменові Геннадію Боголюбову, 16,6923% - компанії Тriantal Investments Limited (Кіпр).

Економічна правда

Підписуйтесь на наші push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі повідомлення.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!