Uber отримав збиток від міжнародних операцій в 2014 році

Четвер, 3 березня 2016, 13:10

Міжнародний підрозділ Uber отримав збиток у розмірі 237 мільйонів доларів в 2014 році після збитку 31,9 мільйона доларів роком раніше.

Відповідні цифри були вказані в офіційному повідомленні для Торгової палати Нідерландів в лютому, пише Рейтер.

За словами представника компанії Гарета Міда, влада Нідерландів отримала повідомлення вперше в 2016 році, і дані характеризують Uber як "швидко зростаючу компанію, яка вкладається в більшу кількість людей і міст".

На початку 2014 року сервіс Uber був доступний менш ніж в 100 містах, тоді як зараз працює в більш ніж 400 містах, сказав Мід.

Uber є приватним підприємством і не публікує дані про прибуток і збитки групи компаній, однак документи, що поширилися в 2015 році, свідчать, що в другому кварталі 2014 року компанія отримала загальнокорпоративний збиток в розмірі 109 мільйонів доларів.

Згідно з документами, отриманими Торговою палатою Нідерландів 3 лютого, про які вперше повідомив в середу голландський телеканал RTL, чистий оборот Uber International в 2014 році становив 68,3 мільйона доларів.

З документів випливає, що в 2014 році у компанії було 355 співробітників, приблизно 40 з яких працювали в Нідерландах.

У грудні стало відомо, що Uber найближчим часом може вийти на український ринок.

Підписуйтесь на наші push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі повідомлення.

 

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!