Мінфін залучив у ЄІБ 400 мільйонів євро кредиту

Вівторок, 29 березня 2016, 11:04

Міністерство фінансів залучило у Європейського інвестиційного банку кредит у розмірі 400 млн євро на реалізацію проектів розвитку комерційних банків, а також підприємств малого і середнього бізнесу.

Про це йдеться у повідомленні, розміщеному в газеті "Урядовий кур'єр", передає УНІАН.

"Мінфін виступає позичальником коштів. Кредит у розмірі 400 млн євро спрямують через комерційні банки на підтримку розвитку приватного сектору економіки, на проекти малого та середнього бізнесу, проекти установ із середньою капіталізацією, а також проекти соціально-економічної інфраструктури", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, участь у програмі розподілу коштів можуть узяти малі і середні підприємства з кількістю найманого персоналу до 250 осіб, установи із середньою капіталізацією з кількістю персоналу до 3 тисяч осіб, а також підприємства з кількістю понад 3 тисяч осіб.

Розмір кредитів, на які можуть претендувати компанії, - від 25 млн євро (для малих і середніх підприємств) до 50 млн євро для компаній з кількістю працівників понад 3 тисяч осіб. При цьому проекти мають відповідати вимогам Європейського інвестбанку.

Агентом Мінфіну у частині розподілу коштів виступає державний "Укрексімбанк". Також "Укрексімбанк" надаватиме допомогу учасникам програми.

Як повідомлялося, угоду про надання коштів ЄІБ Мінфіну в рамках програми допомоги банкам і малому і середньому бізнесу було ратифіковано Верховною Радою ще 15 липня 2015 року.

Однак організаційні процедури виконання домовленості розпочалися лише у березні поточного року.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!