Працюючі пенсіонери можуть залишитися без підвищення пенсій

П'ятниця, 25 березня 2016, 17:18

Підвищення мінімальної пенсії з 1 травня та 1 грудня, закладене у бюджеті на 2016 рік, не торкнеться працюючих пенсіонерів, якщо не будуть внесені відповідні зміни у законодавство.

Про це повідомив голова правління Пенсійного фонду Олексій Зарудний, відповідаючи на питання журналістів під час прес-конференції, передає УНІАН.

"Сьогодні існує певна колізія в законодавстві щодо підвищення пенсій з 1 травня пенсіонерам, які працюють. Але, я думаю, що у нас є певний термін, щоб виправити цю колізію, і щоб дійсно всі пенсіонери, в тому числі й ті, які працюють, отримали підвищення з 1 травня", - сказав Зарудний.

Він зазначив, що в 2015 році у законодавстві існувала спеціальна норма, яка дозволяла отримувати працюючим пенсіонерам підвищення пенсії слідом за підвищенням прожиткового мінімуму.

Водночас, голова Пенсійного фонду не зміг відповісти на питання про те, як саме планується змінити ситуацію.

"Ми зараз думаємо, як вирішити це питання, але час є, ми сподіваємося, що дане питання буде вирішено", - сказав Зарудний.

Як повідомлялося, 10 березня Кабінет міністрів схвалив бездефіцитний бюджет Пенсійного фонду на 2016 рік, в який закладені доходи на рівні 257,2 млрд гривень, та витрати - 256,4 млрд гривень.

Нагадаємо, Пенсійний фонд виконав свій бюджет на 2015 рік із профіцитом 867,769 млн гривень.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!