Найдешевший 3D-принтер за три дні зібрав півмільйона на Kickstarter

Четвер, 24 березня 2016, 11:51

Американський стартап OLO запустив на платформі Kickstarter краудфандінгову кампанію зі збору коштів на найдешевший в світі 3D-принтер.

Про це пише Igate.

Спочатку розробники запросили 80 тисяч доларів, але станом на 23 березня загальна кількість пожертвувань перевалила за 500 тисяч доларів. Кампанія стартувала 21 березня, до її закінчення ще 27 днів.

OLO - унікальний у своєму роді пристрій. Це перший в світі полімерний 3D-принтер, який працює від смартфона. У ньому відсутні традиційні для подібних пристроїв компоненти, що обробляють віртуальну тривимірну модель і обчислюють траєкторію руху друкованих головок.

Більш того, в ньому відсутні самі друковані головки. Принтер створює предмети не з розплавленого матеріалу, а з рідкого полімеру, змушуючи його укріплятися під впливом світла. Як джерело цього світла використовується дисплей смартфона.

Процес такого незвичайного друку продемонстрований на відео:

Як видно, смартфон встановлюється в підставу принтера і за допомогою програми синхронізується з рухомою кареткою, що утримує об'єкт в потрібному положенні.

За рахунок такого способу друку можна одночасно створювати кілька об'єктів.

Більш детально можливості OLO демонструє це відео:

Але найдивніше в цьому пристрої - зовсім безпрецедентна для 3D-принтера ціна. OLO продається всього за 99 доларів. Поставки принтера почнуться приблизно в кінці літа.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!