Фірма нардепа виграла тендер на ремонт доріг за завищеною ціною

Середа, 23 березня 2016, 12:48

Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області 16 березня за результатами тендеру замовила ТОВ "ПБС" поточний середній ремонт автодороги державного значення Н-09 Мукачеве-Львів з під’їздом до курортної зони "Буковель" за 102,57 мільйона гривень.

Про це повідомляється у "Віснику державних закупівель", пишуть "Наші гроші".

Ділянку км 209+020 – 218+400 траси Н-09, що проходить поряд з курортом, відремонтують по 7,72 млн грн. за кілометр.

Ремонт під’їзду до курортної зони на ділянці км 0+000 – км 7+700 коштує 3,92 млн грн. за кілометр.

Там укладуть 46 тис кв. м покриття з гарячої щільної асфальтобетонної суміші типу А.

Єдиним конкурентом "ПБС" на тендері було ТОВ "Віта Констракшн" із нижчими на 13-15% цінами. Однак при оцінці пропозицій 3 зі 100 балів припадало на умови оплати (відстрочка на три місяці), що дало можливість обрати дорожчого учасника.

Найдешевше ДП "Івано-Франківський облавтодор" нібито не підтвердило досвід виконання аналогічних договорів за 2010-2015 роки та наявність обладнання.

 "ПБС" контролює нардеп Олександр Шевченко, який обрався до парламенту від "Блоку Петра Порошенка", але потім вийшов із фракції. Раніше він керував курортом "Буковель".

Офіційно фірма оформлена на працівниць "Буковелю" Іванну Непик та Галину Колибабюк. Непик раніше була партнером по вже ліквідованому ТОВ "Ресурсна компанія" Віктора Шевченка, брата нардепа.

Олександр Шевченко раніше очолював ТОВ "Скорзонера", якому належить курорт "Буковель".

Кінцевими бенефіціарами "Скорзонери" є Геннадій Боголюбов та Ігор Коломойський.

Фірма "ПБС" із червня 2015 року виграла тендерів на ремонт траси Н-09 Мукачеве-Львів на 867,04 млн грн.

Податківці підозрюють фірму у завищенні ціни будматеріалів для реконструкції цієї траси на 22,12 млн грн.  При цьому фірма "Віта констракшн", з якою "ПБС" розіграло останній тендер, фігурує у карній справі як один з ланцюжків схеми по завищенню ціни. Однак прем’єр-міністр Арсеній Яценюк днямизаявив, що "ПБС" виконує ремонт по найдешевшій ціні.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"