АМКУ зобов'язав скасувати тендер, який звільняв від "мобільного рабства"

Субота, 19 березня 2016, 10:47

АМКУ зобов'язав український державний центр радіочастот скасувати всі рішення, прийняті після розкриття пропозицій учасників в ході тендеру MNP.

Про це повідомила ЛІГА.net предствник компанії "Ес Ай Центр", один з учасників тендера.

Раніше, Антимонопольний комітет відклав ухвалення рішення за скаргою компанії "Ес Ай Центр" до Українського державного центру радіочастот на 18 березня.

Компанія оскаржила підсумки конкурсу з вибору постачальника IT-рішення, яке буде забезпечувати послугу збереження номера абонента при зміні оператора зв'язку (MNP).

Він завершився в кінці січні. Переможець - компанія "Діалінк".

Як повідомлялося раніше, компанія "ДіаЛінк", яка виграла тендер "Укрчастотнагляду" на 72 мільйони розмістилась у підвалі столичної багатоповерхівки.

За даними "Наших грошей", "Діалінк", пов’язана з екс-головою екс-голови міграційної служби Сергія Радутного.

Нинішній співвласник "ДіаЛінку" Сергій Халімоненко - не чужа міграційній службі людина. Його фірма ПП "ЮК "Справка" сидить на фінансових потоках в управлінні міграційної служби у Дніпропетровській області.

Друга співвласниця "ДіаЛінку" Тетяна Нечипорук разом із дружиною Радутного Ларисою Ямчуковою та екс-депутатом Київради Геннадієм Ільїним від БПП (раніше його називали керівником охорони Петра Порошенка) зареєстрували низку патентів на винаходи, пов’язані з видачею документів та біометричними даними.

Нагадаємо, 2 березня АМКУ розглянув дві скарги від тих, хто програв учасників тендеру.

Першою була скарга польської компанії T4B, яка пройшла кваліфікаційний відбір УДЦР, але її пропозиція виявилася менш привабливим за сумарною кількістю балів.

Скаргу "Ес Ай Центр" комітет задовольнив.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!