"Ощадбанк" залучив більше 8 мільярдів від малого та середнього бізнесу

Четвер, 17 березня 2016, 14:51

Портфель залучених на поточні та депозитні рахунки в "Ощадбанку" коштів клієнтів малого та середнього бізнесу за 11 місяців збільшився на 73,88% і на 1 березня становить 8,22 млрд грн.

Про це повідомив заступник голови правління "Ощадбанку" Андрій Стецевич.

За його словами, у 2016 році "Ощадбанк" очікує на збільшення клієнтської бази мікро-, малого та середнього бізнесу на 30%.

"Незважаючи на те що департамент мікро-, малого та середнього бізнесу в Ощадбанку було створено менше року тому, ми вже маємо 62 тисячі активних клієнтів цього сегмента. Щомісяця банк залучає до співробітництва понад 1600 нових клієнтів. Потенціал розвитку МСБ в країні досить значний, тож ми розраховуємо, що робота з цією сферою бізнесу стане одним із драйверів розвитку "Ощадбанку"", – зазначив Стецевич.

У поточному році банк зосередиться на підтримці агропромислового комплексу, проектів зі здійснення енергоефективних заходів для житлового фонду та бізнесу, імпортозаміщення.

Основні напрями обслуговування клієнтів ММСБ: розрахунково-касове обслуговування, кредитування, депозитні програми, банківські гарантії.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!