НБУ дав доступ до ринку 4 обмінникам

Четвер, 17 березня 2016, 12:08

Національний банк 15 березня 2016 року оформив генеральні ліцензії на здійснення валютних операцій (діяльність з обміну валют) чотирьом небанківським фінансовим установам (НФУ).

Про це йдеться у повідомленні регулятора.

Як зазначається, ліцензії отримали такі компанії: ТОВ "Фінансова компанія Партнер"; ТОВ "Фінансова компанія "Голден Групп""; ТОВ "ДСД Фінанс"; ТОВ "Іноме Груп".

Нагадаємо, 29 грудня 2015 року Нацбанк прийняв низку постанов, якими, зокрема, встановлено нові вимоги щодо розміру власного капіталу НФУ та розкриття інформації про структуру її власності.

Для НФУ, які одержали генеральні ліцензії до вступу в силу нових постанов, установлено перехідний період до 01 липня 2016 року щодо нових вимог до власного капіталу та захищеності приміщень.

На момент вступу в силу постанов на розгляді в Нацбанку знаходились пакети документів на отримання генеральної ліцензії на здійснення валютно-обмінних операцій 9 небанківських фінансових установ.

Надані ними пакети не відповідали новим вимогам, проте Нацбанк вирішив не відмовляти у наданні ліцензій, а дати установам термін до 1 березня 2016 року на доопрацювання. Чотири компанії вже виконали вимоги та отримали ліцензії, йдеться у повідомленні.

Найближчим часом очікується погодження пакетів документів ще трьох компаній.

На даний момент генеральну ліцензію на здійснення валютно-обмінних операцій мають 21 НФУ.

На 16 березня 2016 року вони мали 2327 структурних підрозділів, що на 17% більше ніж на початку року.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!