Комітет відправив індикативи з митних надходжень на доопрацювання

Середа, 16 березня 2016, 20:06

Комітет з питань бюджету відправив на доопрацювання в Мінфін розраховані міністерством індикативи з митних надходжень.

Таке рішення було прийнято в середу на засіданні комітету, передає кореспондент "Економічної правди".

"Індикативи подані із запізненням. Області вже відпрацювали два місяці за діючими тимчасовими планами. Під зібрані суми вже проведені тендери, заплановані певні роботи. Тепер Мінфін пропонує змінити показники, в тому числі, і за місяці, які пройшли", - пояснив в коментарі ЕП народний депутат Богдан Дубневич, БПП.

"Нюанс - змінити в сторону підвищення. Якщо Мінфін хоче переглянути плани з надходжень - нехай змінює цифри з 1 березня або 1 квітня, а не заднім числом", - додав Дубневич.

За його словами, в четвер комітет планує зібратися знову і розглянути нові цифри, тому у Мінфіну є доба на їх коригування.

Відповідно до закону про держбюджет, в цьому році доходи від митниці заплановані в обсязі 220 млрд гривень, що на 41,8 млрд гривень більше, ніж в минулому році.

За даними Держказначейства, в січні-лютому цього року загальний обсяг митних надходжень становив 30,2 млрд гривень, що на 1,8 млрд гривень або 6,2% більше плану на цей період.

 натиснути для збільшення
 натиснути для збільшення
 натиснути для збільшення
 натиснути для збільшення
 натиснути для збільшення
 натиснути для збільшення
 натиснути для збільшення

Раніше повідомлялося, що депутати Комітету з питань податкової та митної політики підтримали законопроект, який продовжує до 2018 року пільговий режим оподаткування з ПДВ для аграріїв з 100% відшкодуванням коштів.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!