Прокуратура відхрестилася від розкрадання цукру "Аграрного фонду"

Вівторок, 15 березня 2016, 20:31

Прокуратура Київської області заперечує свою причетність до розкрадання майна Державної спеціалізованої бюджетної установи (ДСБУ) "Аграрний фонд", вказує на посадових осіб компанії.

Про це йдеться у повідомленні відомства.

"Прокуратура Київської області здійснює нагляд за додержанням законів у формі процесуального керівництва у кримінальному провадженні за ознаками кримінальних злочинів за фактом привласнення та розтрати майна (цукру-піску), який зберігається в складських приміщеннях, орендованих ДСБУ "Аграрний фонд", в особливо великих розмірах", - йдеться у повідомленні прокуратури.

У відомстві зазначають, що Мінагропрод надав в прокуратуру області документи перевірки господарської діяльності, що підтверджують численні порушення законодавства посадовими особами ДСБУ "Аграрний фонд", що спричинило завдання збитків та нестачу матеріальних цінностей у вигляді сільськогосподарської продукції.

Крім того, прокуратура ініціювала проведення інвентаризації майна ДСБУ, службового розслідування дій посадових осіб "Аграрного фонду", а також усунення керівництва компанії від обійманих посад на час проведення розслідування з метою недопущення їх впливу на хід його проведення та результати.

Нагадаємо, раніше директор "Аграрного фонду" Олег Липовий заявив, що прокуратура Київської області може бути причетна до розкрадання цукру, що належить державній спеціалізованій бюджетній установі "Аграрний фонд" та зберігається на складах в Луцьку.

Раніше ЕП писала, що наприкінці 2015 року зі складів в Черкаській області було розкрадено 30 тисяч тонн цукру-піску, що належить ДСБУ "Аграрний фонд". Збитки, завдані державі, оцінюються в 350 млн гривень.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!