В "Укрпошті" планують зменшити витрати на 50 мільйонів гривень

Вівторок, 15 березня 2016, 14:51

Для мінімізації витрат Укрпошта з квітня запускає на базі Київської дирекції масштабний проект з модернізації підприємства - "Фіскальний сервер", який повинен зменшити витрати компанії на 50 мільйонів гривень.

Про це сказав в. о. генерального директора УДППЗ "Укрпошта" Ігор Ткачук, передає прес-служба відомства.

Він пояснив, що "Фіскальний сервер" - це спеціалізований реєстратор розрахункових операцій, який через канали зв’язку з’єднаний з кожним автоматизованим робочим місцем.

"Ми очікуємо, що застосування фіскального сервера зменшить витрати для підприємства орієнтовно до 50 млн гривень на рік", - зазначив Ткачук.

За його словами, "Укрпошта" розробила спеціалізований реєстратор розрахункових операцій "Поштар", що є альтернативою дорогим з вартості та обслуговування фіскальним пристроям.

"У нас відпадає необхідність у придбанні та установці фіскальних реєстраторів на кожен термінал. Тепер чеки клієнтам друкуватимуться не на фіскальному принтері, а на будь-якому принтері, тому що фіскалізація відбувається вже на сервері", - сказав Ткачук.

"І ми будемо знати: де, коли і яка транзакція з кожного касового термінала відбувається – це також дає нам можливість систематизувати і аналізувати транзакції. Ми відчутно заощадимо на оплаті еквайрингу стороннім організаціям, які зараз забезпечують збір, маршрутизацію, обробку і збереження транзакцій", - відзначив керівник "Укрпошти".

За словами Ткачука, фіскальний сервер дозволить віддалено підключити до одного фіскального реєстратора багато терміналів.

"Це зекономить кошти на покупці касових апаратів та їх обслуговуванні, централізовано онлайн обліковувати всі фіскальні операції, формувати і передавати звітність в податкову", - йдеться у повідомленні.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!