FT: Брюссель застерігає банки ЄС від розміщення російських євробондів

Вівторок, 15 березня 2016, 09:20

Брюссель звернувся до європейських банків з пропозицією уникати участі в розміщенні російських євробондів.

Про це повідомляє Financial Times з посиланням на два джерела знайомих із застереженням ЄС.

Незважаючи на те, що введені проти Росії санкції Євросоюзу прямо не забороняють покупку російського боргу, представники ЄС в приватному порядку звернулися до європейських банків з попередженням, яке раніше озвучував Вашингтон для банків США, зазначає видання. В ЄС вважають, що кошти, виручені в результаті розміщення паперів, можуть бути використані "не за призначенням", відзначає FT.

За інформацією видання, представники Брюсселя в приватних розмовах з керівництвом банків закликали пам'ятати про ризик того, що облігації можуть бути використані для обходу санкцій, і вжити заходів обережності, в тому числі наполягаючи на діях, що запобігають отримання доходу від розміщення паперів особами, щодо яких введені санкції.

Видання відзначає, що на тлі рецесії і низьких цін на нафту Росія має намір випустити облігації на 3 млрд євро з терміном погашення в 10 років.

Раніше розміщувати російські державні папери відмовилися великі американські банки.

Європейська правда

Підписуйтесь на наші push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі повідомлення.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!