Glusco Energy передумала купувати АЗС "Роснєфті" - ЗМІ

Четвер, 10 березня 2016, 20:57

Станом на 10 березня в АМКУ відсутня заявка Glusco Energy S.A на покупку мережі АЗС компанії "Роснєфть" і ніяких рішень з питання угоди комітет не приймав.

Про це повідомили в прес-службі АМКУ з посиланням на першого заступника голови комітету - державного уповноваженого Нижника, пише "Нефтеринок".

В АМКУ уточнили, що від женевської компанії на поточний момент в комітеті відсутня будь-яка заявка на покупку активів або юридичних осіб.

 

Як відомо, заявка на придбання мережі АЗС "Роснєфти" в Україні була подана на початку січня, проте АМКУ залишив її без розгляду, вказавши на недоліки в підготовці документів.

Пізніше Glusco Energy S.A. звернулася до АМКУ повторно.

Нагадаємо, що після повідомлення про продаж мережі Glusco почалася атака на бізнес "Роснєфти" в Україні.

Зокрема депутати та активісти на чолі з Тетяною Чорновіл неодноразово організовували напади на АЗС "ТНК" і Formula в Києві. Після цього "Роснєфть" навіть допустила можливість збройного захоплення своїх АЗС в Україні.

Як відомо, Proton Energy Group S.A. працює в 29 країнах світу і протягом шести років здійснює морські поставки палива до України з Греції та Ізраїлю.

Рекордний обсяг поставок припав на 2015 рік після введення РФ ембарго на експорт дизельного палива в Україну. Глобальний товарообіг Proton Energy Group S.A. становить близько 3,5 млн тонн нафти і нафтопродуктів в рік, з них в Україні було поставлено близько 500 тис. тонн.

Як відомо, Чорновіл відносять до групи депутата "Народного Фронту" Сергія Пашинського, за участю якого реалізовувалися заарештовані нафтопродукти Сергія Курченко.

Підписуйтесь на наші push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі повідомлення.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"