Dragon Capital придбала 19,99% "Української біржі"

П'ятниця, 5 лютого 2016, 13:47

Компанія Dragon Capital завершила процес з придбання 19,9880% акцій ПАТ "Українська Біржа".

Про це повідомляє прес-служба Dragon Capital.

Як вже раніше повідомлялося, погодження на купівлю вказаного пакету акцій Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку надала компанії 12 січня поточного року.

Ближчим часом компанія Teta Partners Ltd також завершить придбання в ПАТ "Московська Біржа ММВБ-РТС" остаточного пакета акцій "Української біржі", що належить Московській біржі, після чого акціонерами та активними учасниками ринку будуть сформовані стратегічні плани подальшого розвитку "Української біржі".

Раніше Dragon Capital повідомив, що одна з компаній групи підписала попередній договір купівлі-продажу пакета акцій "Української біржі" в розмірі близько 20%, після чого участь у придбанні акцій було припинено.

Як повідомлялося, на даний момент акціонерами "Української біржі" є "Московська біржа" з часткою 22,444% і "Український біржовий холдинг" з часткою 20,64% акцій.

В цілому "Московська біржа" опосередковано володіє більше 40% акцій "Української біржі", оскільки власником "Українського біржового холдингу" також є "Московська біржа".

"Українська біржа" заснована в травні 2009 року і була спільним проектом українських учасників ринку цінних паперів і ВАТ "Фондова біржа".

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua