Гонтарева заперечує причетність до виведення коштів з "Дельта Банку"

Четвер, 25 лютого 2016, 12:54

Голова Національного банку України Валерія Гонтарева заявила, що непричетна до виведення коштів з "Дельта Банку".

Відповідну заяву голови НБУ оприлюднила прес-служба регулятора.

"Публічно заявляю, що ані я, ані члени моєї родини ніколи не займалися незаконними операціями та не мали мільйонів гривень на рахунках АТ "Дельта Банк", - цитує прес-служба Гонтареву.

Вона нагадала, що про стан рахунків АТ "Дельта Банк" 11 лютого 2016 року, з відповідного дозволу про розкриття банківської таємниці, вже офіційно повідомляв.

"Більш того, усі документи стосовно рахунків моєї родини "Дельта Банк" вже передав до Національного антикорупційного бюро. Усі охочі можуть звернутися із запитом до цієї установи й дізнатися інформацію, яка їх цікавить", - заявила голова НБУ.

Як відомо, 19 січня 2016 року детективи Національного антикорупційного бюро розпочали розслідування, відносно голови НБУ Валерії Гонтаревої, через депозит її сина в "Дельта Банку".

Відомості про розслідування внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань першим заступником керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Максимом Грищуком на підставі заяви голови правління ГО "Центр протидії корупції" Віталія Шабуніна.

У заяві про вчинення злочину йдеться про те, що керівництво НБУ, зловживаючи службовим становищем, діючи умисно, з метою одержання вигоди для членів своєї родини, інформувало останніх щодо фінансового стану ПАТ "Дельта Банк", що надало їм можливість зняти гроші з депозитних рахунків банку на суму близько 12,5 млн гривень.

Зокрема, в інтерв`ю веб-сайту "Hubs" 27 березня 2015 року Голова НБУ Валерія Гонтарева повідомила, що у її старшого сина був розміщений депозит в ПАТ "Дельта Банк" на суму 800 тисяч грн.

Нагадаємо, 2 березня 2015 року правління Нацбанку України прийняло постанову про віднесення ПАТ "Дельта Банк" до категорії неплатоспроможних.

Економічна правда

Підписуйтесь на наші push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі новини.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua