Товарообіг "Ашану" за рік впав більш ніж на півмільярда - гендиректор

Середа, 17 лютого 2016, 17:26

Товарообіг мережі гіпермаркетів "Ашан" через втрату магазинів в Криму і на Донбасі впав більш ніж на півмільярда гривень.

Про це генеральний директор "Ашан Україна" Жерар Галле розповів в інтерв'ю Delo.ua.

"За нашими розрахунками, ми понесли понад 500 тисяч гривень втрат тільки в 2015 році. (Чистий дохід компанії в 2014 році 6,666 млрд гривень - Ред.)", - сказав Галле.

"Дати точні цифри наших збитків через вимушений "вихід" з Донецька я не можу. Єдине, що можу сказати, що ¾ від вартості магазину були внесені в наш річний звіт, як втрати", - заявив гендиректор.

За його словами, магазин в Криму був відкритий 27 лютого 2014 року.

"На наш жаль, вже навесні ми його закрили - півострів був окупований. Ситуацію трохи пом'якшило те, що ми хоча б не будували свою будівлю - магазин розташовувався в приміщенні колишнього супермаркету "Фуршет", - додав гендиректор.

"Але, звичайно, ми все одно все практично повністю переробляли. Я вам не можу озвучити точних цифр, але можу назвати їх порядок для розуміння рівня наших інвестицій. Для переобладнання такого магазину в 1 кв. метр потрібно вкласти 600-700 євро. Наш магазин був близько 6 тисяч квадратних метрів", - сказав Галле.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua