Пивоварський хоче повернути Шульмейстера до міністерства

П'ятниця, 12 лютого 2016, 11:44

Міністр інфраструктури Андрій Пивоварський хоче повернути у свою команду колишнього першого заступника Володимира Шульмейстера у разі, якщо всі вимоги уряду будуть враховані парламентом і він залишиться на посаді міністра.

Про це він повідомив в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

"По-перше, мені треба буде повернути Володимира Шульмейстера, по-друге, заповнити низку позицій, які виявилися вакантними після того, як я сказав, що піду. Деякі люди пішли і не повернуться: хтось вступив до бізнес-школи, хтось знайшов хорошу роботу. Потрібно буде шукати людей. Якщо дадуть справедливі зарплати, людей я знайду", - повідомив він.

Відповідаючи на запитання, чи намагатиметься він повернути голову "Укртрансбезпеки" Миколу Горбаху, який нещодавно звільнився з посади, Пивоварський повідомив, що Горбаха пішов, став його радником, і, на думку міністра, він навряд чи захоче повернутися.

Як повідомлялося, про рішення міністра інфраструктури Андрія Пивоварського піти з посади і повернутися у бізнес стало відомо 11 грудня 2015 року.

Тоді ж стало відомо, що його заступники Володимир Шульмейстер і Володимир Омелян також звільняться.

11 січня 2016 року Кабмін звільнив Володимира Шульмейстера з посади першого заступника міністра інфраструктури.

Підписуйтесь на наші push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі новини.