Ситник: Справу проти Злочевського розслідує Антикорупційне бюро

Неділя, 31 січня 2016, 11:56

Справу щодо екс-міністра екології Миколи Злочевського  розслідує Антикорупційне бюро. 

Про це в ефірі телеканалу 112. Україна заявив голова Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник.

"Справу щодо Злочевського - там не одна була справа - ми залишили розслідувати Антикорупційному бюро. Незважаючи на те, що по справі мало що зроблено, і щоб остаточно сказати, чи є там судова перспектива, необхідно провести певний обсяг роботи", - зазначив він.

"Залишити цю справу (НАБУ) було моїм рішенням, оскільки часто, коли  я зустрічаюся з нашими міжнародними партнерами, задають питання законності зняття арешту в Лондоні з рахунків Злочевського і наскільки можливо було цього уникнути, якби справа належним чином розслідувалася", - додав Ситник. 

Він пояснив, що є окреме кримінальне провадження за фактом зняття в Лондоні арешту з його рахунків, до подій по інших кримінальних провадженнях Злочевський може бути причетний. 

"Будемо намагатись розібратися - якщо є судова перспектива, то чому було знято арешт з рахунків Злочевський", - додав він.

Як відомо, згідно з рішенням суду від 25 грудня, оприлюдненого в Єдиному державному реєстрі судових рішень, з майна Злочевського, якого підозрюють у незаконному збагаченні, знято арешт. 

Арешт на його майно - два котеджі, дві земельні ділянки, домоволодіння площею 922 кв. м, автомобіль Rolls-Royse Phantom і причеп наклали 2 лютого 2015 року.

Печерський районний суд Києва вирішив, що арешт з майна необхідно зняти, оскільки Злочевському так і не вручили офіційну підозру безпосередньо в руки, а передали через адвоката.

Справу проти Злочевського порушили 27 березня 2014 року за ч. 3 статті 368-2 Кримінального кодексу – "Незаконне збагачення": набуття службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище, у власність активів у значному розмірі, законність підстав набуття яких не підтверджено доказами, або передача нею таких активів іншій особі. 

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"