Китайські туристи витратили торік понад 104 мільярдів доларів

Субота, 30 січня 2016, 17:10

Китайські громадяни в 2015 році здійснили близько 120 млн туристичних поїздок за кордон. Обсяг їх витрат за кордоном склав 104,5 мільярда доларів, що на 16,7% більше, ніж в 2014 році.

Дані оприлюднило Державне управління у справах туризму КНР, передає ТАСС з посиланням на інформаційне агентство Сіньхуа.

Як відзначають аналітики відомства, китайські мандрівники роблять все більший вплив на глобальну економіку на тлі уповільнення її зростання. Китай входить до числа світових лідерів як за кількістю осіб, які вчинили поїздки за кордон, так і за обсягом їх витрат.

"Вплив китайського туризму на світовій арені безперервно міцніє. Є величезний потенціал подальшого зростання попиту на відпочинок за кордоном", - заявив глава ДУСТ Лі Цзіньцзао на нараді з розвитку галузі, що проходила у місті Хайкоу.

У Китаї також сформувався потужний ринок внутрішнього туризму.

"Ми очікуємо, що в нинішньому році буде скоєно 4,38 млрод поїздок по країні, що на 9,5% перевищить показник 2015 року. Виручка індустрії внутрішнього туризму зросте за рік на 11% до 3,8 трлн юанів (577,8 млрд долларв)", - зазначив глава ГУДТ.

Влада КНР також розраховують на те, що інвестиції в розвиток туризму продовжать зростати швидкими темпами. За оцінками Лі Цзіньцзао, в 2016 році обсяг капіталовкладень у галузь збільшиться на 20% і становитиме 1,2 трлн юанів (182,5 млрд доларів).

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!