Павленко подав у відставку

П'ятниця, 29 січня 2016, 20:48

Міністр аграрної політики та продовольства Олексій Павленко написав заяву про відставку та подав її до Верховної Ради України.

Про це міністр повідомив на своїй сторінці в Facebook.

"До прийняття рішення парламентом Мінагрополітики продовжує виконувати обов’язки,  не збавляючи темпи роботи", - наголосив він.

Павленко нагадав, що фракція "Самопоміч" прийняла рішення відкликати його з посади міністра аграрної політики та продовольства.

"Рішення, жодним чином не пов’язане з моєю роботою на посаді міністра. Фракція дала високу оцінку діяльності команди Мінагрополітики та реформам, які ми почали впроваджувати разом з урядом", - повідомив він.

"Зусиллями Міністерства здійснено дерегуляцію галузі. Скасовано 56 дозвільних документів та процедур, внесено понад 50 змін до законодавства. Результати відчули біля 40 тисяч підприємств. Економічний ефект від дерегуляції експерти оцінюють біля 12 млрд гривень", - наголосив міністр.

Фракція «Самопоміч» прийняла рішення про відкликання мене з посади Міністра аграрної політики та продовольства України. ...

Опубликовано Олексій Павленко 29 января 2016 г.

Нагадаємо, 22 січня була оприлюднена заява "Самопомочі" щодонаміру відкликати з посади міністра аграрної політики та продовольства Павленка. У партії це рішення пояснили тим, що "Самопоміч" не має наміру бути присутньою у нинішньому складі Кабміну.

У свою чергу, сам Павленко заявив, що не має наміру йти з поста міністра через заяву "Самопомочі".

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!