В Росії за євро вже просять 90

Середа, 20 січня 2016, 20:03

Євро на Московській біржі перевищив 90 рублів. Це сталося близько 19:30 за київським часом.

Про це пише "Медуза".

Нагадаємо, що сьогодні рубль подешевшав до історичних мінімумів, пробивши позначку 81 за долар, на тлі зниження нафтових цін на багаторічні мінімуми через надлишок пропозиції на нафтовому ринку.

Глава ЦБ РФ Ельвіра Набіулліна 20 січня повідомила, що вважає поточний курс рубля близьким до фундаментально обгрунтованого.

Свою роль в падінні рубля до абсолютних мінімумів могло зіграти і локальне закриття коротких валютних позицій, що перманентно набираються під очікування розвороту нафти в плюс, а також поки звужений канал продажів експортної виручки - в умовах поточної девальвації рубля корпорації-експортери сподіваються продати валюту дорожче безпосередньо перед сплатою основних податків 25 січня.

Барель нафти Brent в середу падав до 27,7 долара, що всього трьома центами вище мінімуму з листопада 2003 року, досягнутого на початку поточного тижня, а барель американського сорту WTI відзначився в середу на 27,32 долара вперше з вересня 2003 року.

Барель нафти Brent до 16:45 оцінювався в 27,98 долара, на 2,7% нижче рівнів закриття вівторка, а барель американського сорту WTI торгувався поблизу 27,597 долара, на 3,1% нижче попереднього закриття.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!