Екс-глава банку "Київська Русь" завдав шкоди на 21,5 мільйона гривень

Вівторок, 19 січня 2016, 15:50

Головне управління СБУ розслідує нанесення екс-головою правління ліквідованого банку "Київська Русь" Віктором Братко збитку фінустанові у розмірі 21,5 млн грн.

Про це йдеться в ухвалі суду від 13 січня 2016 року, пише Finclub.

У ході розслідування було встановлено, що 19-20 березня 2015 Братко, не маючи повноважень здійснювати з 19 березня ніяких угод від імені банку, так як у банк "Київська Русь" була введена тимчасова адміністрація, продав ряд об'єктів нерухомості, в результаті чого завдав шкоди фінустанові на 21,5 млн грн.

Зокрема, 19 березня Братко уклав угоду з Закритим недиверсифікованим корпоративним інвестфондом "Сатурн" про продаж нежитлової будівлі у Львові вартістю 15,4 млн грн. Інвестфонд "Сатурн" повністю оплату не здійснив, заплативши тільки гарантійний внесок 154 тис. грн на рахунок банку.

Також колишній глава банку продав цьому інвестфонду два нежитлові приміщення в Києві за 1,6 млн грн. Але, як і в попередньому випадку, покупцем був оплачений тільки гарантійний внесок.

Аналогічна схема була застосована при продажу двох квартир у Києві.

Крім того, 20 березня екс-голова правління банку продав Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України нежитлову будівлю у Львові.

Суд постановив задовольнити клопотання слідчого Головного управління СБУ про арешт майна.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!