В НБУ кажуть, що не висували Гонтареву на кращого голову Центробанку

П'ятниця, 15 січня 2016, 14:58

Національний банк не висував свого голову Валерію Гонтареву на участь в рейтингах на кращого голову Центрального банку.

Про це повідомила прес-служба регулятора, пишуть "Українські новини".

Оцінку діяльності голів центральних банків наводить ряд європейських і американських видань.

"Національний банк України не звертався до жодного з цих видань з пропозицією висунути Валерію Гонтареву кандидатом на участь у рейтингу", - йдеться у відповіді на запит.

Наскільки відомо, висунути того чи іншого кандидата на це звання можуть міжнародні аналітики, інвестиційні банкіри, провідні економісти та інші представники міжнародного фінансового світу.

Підкреслюється, що останнім часом Національний банк дійсно отримує від міжнародних організацій, глав інших центральних банків, провідних економістів та фінансових аналітиків позитивну оцінку роботи.

Зокрема, міжнародне співтовариство високо оцінює роботу з очищення банківської системи, перехід до нової монетарної політики, проведення реформи банківського ринку і трансформацію самого регулятора.

У НБУ не виключають, що глава регулятора може бути висунута міжнародним співтовариством на зазначену номінацію в одному з цих рейтингів.

Як відомо, 14 січня на прес-конференції президент Петро Порошенко заявив про подання кандидатури голови Нацбанку Валерії Гонтаревої на кращого голову Центробанку в світі в 2015 році.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!