Президент закликав бізнес підвищити зарплати співробітникам

Четвер, 14 січня 2016, 16:09

Президент Петро Порошенко закликає бізнес підняти заробітні плати співробітникам у зв'язку зі зниженням ставки єдиного соціального внеску (ЄСВ).

Про це президент заявив на прес-конференції, передає "Інтерфакс-Україна".

"Я також розраховую, що підприємці і український бізнес та інвестори оцінять наше рішення і зроблять відповідний крок у відповідь, а саме - інвестори підуть на підвищення заробітних плат українських працівників. Тому що це робилося не тільки для того щоб підвищити прибуток українських підприємств, а в першу чергу, щоб, залишаючись конкурентноспроможними у виробництві продукції, збільшити частину заробітної плати", - сказав він.

Президент зазначив, що в ході недавнього візиту в Тернопільську область він відвідав компанію "СЕ Борднетце-Україна", власники якої пообіцяли підняти зарплату мінімум на 10%.

Порошенко закликав інвесторів послідувати цьому прикладу.

Як повідомлялося, закон "Про внесення змін до Податкового кодексу та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень в 2016 році" встановлює з 2016 року єдину ставку єдиного соціального внеску (ЄСВ) 22% і скасовує 3,6% ОСВ, утримуваного з зарплати працівників.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!