Наступного року максимальна пенсія буде зменшена - Розенко

Середа, 30 грудня 2015, 15:51

У 2016 році буде обмежений розмір максимальної пенсії та зросте розмір пенсії, яка підлягає оподаткуванню.

Про це міністр соціальної політики Павло Розенко сказав на брифінгу у будинку уряду, передає прес-служба Мінсоцполітики.

"Ми фіксуємо максимальний розмір пенсії, вище якого призначатися пенсія в Україні не буде. Цей розмір становить 10 740 гривень. На наше переконання, найвищий розмір пенсії не повинен перевищувати розумних меж", - сказав міністр.

Він також повідомив, що у 2016 році буде збережена норма щодо оподаткування пенсій у розмірі 15%, які перевищують три розміри мінімальної заробітної плати.

Водночас, наголосив міністр, у зв’язку з підвищенням мінімальних соціальних стандартів розмір пенсії, яка підлягає оподаткуванню зросте із 3654 грн до 4134 гривень.

"Тобто пенсії менші за 4134 оподатковуватись не будуть", - пояснив він. За словами Розенка, у 2016 році продовжиться обмеження пенсій для працюючих пенсіонерів.

"Для усіх категорій державних службовців та посад, які прирівняні до державної служби, зберігатиметься необхідність вибору - або пенсія, або заробітна плата. Також буде продовжена дія норми щодо виплати пенсій працюючим пенсіонерам у розмірі 85%", - додав він.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!