Мінінфраструктури презентувало єдину базу закупівель держпідприємств

Четвер, 24 грудня 2015, 17:11

24 грудня заступник міністра інфраструктури – керівник апарату Володимир Омелян презентував єдину базу закупівель державних підприємств, що входять до сфери управління Мінінфраструктури, на 2016 рік.

Про це йдеться у повідомленні відомства.

Як зазначається, це перші результати роботи нової системи електронного документообігу, запровадженої у відомстві на початку грудня.

"Представники бізнесу вже зараз можуть отримати інформацію про плани закупівель 15 компаній на загальну суму більше 5 млрд грн", - йдеться у повідомленні.

Наразі база доповнюється і до кінця поточного року до неї буде внесено дані з більшості підприємств. База буде доступною на сайті Міністерства інфраструктури у розділі Бізнесу - Закупівлі.

Крім того, сервіс дозволяє проаналізувати, які товари та послуги, в якому обсязі та в який час планують закуповувати підприємства.

"Постачальник за кілька кліків матиме можливість побачити, які саме підприємства потребують його товарів чи послуг та в які місяці. Це дозволить бізнесу заздалегідь спланувати свою господарську діяльність на наступний рік", - йдеться у повідомленні.

Як повідомив Омелян, дані також будуть доступні в машинозчитуємому форматі через сайт міністерства та державний портал відкритих даних data.gov.ua.

 "Історично тендери були непрозорими, що породжувало можливості для корупції. Постачальники просто не мали можливості дізнатися про проведення закупівлі, до участі у тендері запрошувалися ті, з ким можна було домовитись. За допомогою нашого сервісу бізнес зможе вже зараз планувати свою участь у закупівлях на наступний рік", - наголосив Омелян.

натисніть для збільшення 

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!