В Україну прийшов бізнес-інкубатор з ОАЕ

Вівторок, 22 грудня 2015, 10:44

На українському ринку стартапів запрацював новий бізнес-інкубатор.

Про це пише ain.ua.

Як повідомляється, це проект з ОАЕ під назвою FasterCapital.

Інкубатор запропонує стартапам фінансування в обмін за частку в проекті. Через рік роботи на українському ринку він, можливо, стане працювати і як венчурний фонд.

Як інкубатор, FasterCapital обіцяє допомагати в оцінці ідеї, підготовці техніко-економічного обґрунтування, аналізі ринку, в розробці продукту, продажах і маркетингу, а також підтримувати фінансово до тих пір, поки стартап не вийде на беззбитковість.

Інкубатор зацікавлений в IT-проектах, в першу чергу пов'язаних з розробкою ПЗ, інтернет-проектах, проектах з розробки різного роду телекомунікаційних і мобільних додатків, але можливі й інші варіанти, розповідає голова українського представництва Сергій Андрійчук.

На початку роботи на українському ринку FasterCapital не планує ставати лідируючим інвестором в проектах, але готовий вкладати в стартапи в рівних частках або з засновниками, або з іншим фондом або інкубатором, тобто при базовому підході 50х50%.

"У проекти, розвиток яких знаходиться на рівні ідеї, FasterCapital готовий інвестувати від 5 000 до 500 000 доларів залежно від проекту. Для проектів, які вже мають стабільний продукт і, можливо, перший виручку, FasterCapital готовий запропонувати від 300 000 доларів до 3 млн доларів", - розповідає Андрійчук.

FasterCapital замислювався як новий тип інкубатора. Його заснували в 2010 році - творці проекту вирішили, що по всьому світу в роботі бізнес-інкубаторів є недоліки, що в свою чергу впливає на успіх проектів-учасників.

Приміром, багато проектів не приваблюють досить фінансування в потрібний час, що призводить до провалу.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!