"Укртелеком" отримає 50 мільйонів доларів на модернізацію мережі

Понеділок, 21 грудня 2015, 17:18

ПАТ "Укртелеком" підписав низку угод з China Development Bank та компанією Huawei про довгострокове стратегічне партнерство.

Про це йдеться у повідомленні "Укртелекому".

Згідно з умовами  контрактів, оператор отримає технологічну підтримку від Huawei та фінансову - від CDB. Усі кошти будуть  спрямовані на модернізацію телекомунікаційної мережі "Укртелекому" в Україні.

"Під час першого етапу довгострокового партнерства Укртелеком отримує кредит у розмірі 50 млн доларів, погашення якого  має бути здійснено до кінця 2022 року", - повідомляє компанія.

Як наголошується, ці кошти в повному обсязі будуть спрямовані на масштабну модернізацію мережі у 6 найбільших містах України. Перехід на сучасні технології  дозволить впроваджувати нові сервіси та значно покращити якість існуючих.

Модернізація стартує на початку 2016 року та передбачає побудову національної структури управління мережею з єдиним центром керування у Києві та резервним у Дніпропетровську, а також заміну ADSL на сучасніші технології.

"Це дозволить "Укртелекому" надавати абонентам доступ до інтернету на швидкості до 50 Мбіт/с по VDSL та до 1 Гбіт/с по FTTH/GPON", - повідомляє прес-служба.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!