Volkswagen домовився з банками про кредит на 20 мільярдів євро

Середа, 2 грудня 2015, 20:53

Volkswagen досяг угоди з банками про умови надання короткострокового кредиту на суму 20 мільярдів євро на покриття витрат, пов'язаних зі скандалом з вихлопами.

Про це Рейтер повідомили джерела, знайомі із ситуацією.

Найбільший виробник автомобілів в Європі змушений шукати фінансову підтримку, оскільки аналітики очікують, що йому доведеться витратити десятки мільярдів євро на штрафи, судові розгляди і переобладнання близько 11 млн дизельних автомобілів.

Тринадцять банків запропонували німецькому концерну кредити в розмірі 1,5 або 2,5 мільярда євро, тобто, в цілому, на 29 мільярдів євро, сказали Рейтер два джерела, які побажали залишитися неназваними у зв'язку з конфіденційністю питання.

Одне джерело сказало, що Volkswagen вирішить, як розподілити 20 млрд євро, які він хоче зайняти, у п'ятницю. Інше джерело повідомило, що це відбудеться в найближчі дні, не називаючи більш точних термінів.

Volkswagen вже витратив 6,7 мільярда євро в якості первинних витрат на врегулювання скандалу з вихлопами і повідомив, що очікує додаткових витрат на суму мінімум в 2 млрд євро за фальсифікацію сертифікату про рівень вихлопів вуглекислого газу.

Рейтингове агентство Standard & Poor's знизило кредитний рейтинг Volkswagen до 'BBB+' з 'A-' у вівторок, слідом за Fitch і Moody's.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!