РФ відновила постачання курятини в ЄС

Понеділок, 14 грудня 2015, 14:19

Після річної перерви Росія відновила сертифікацію російської продукції з м'яса птиці для поставок до Євросоюзу.

Про це повідомляє прес-служба Федеральної служби з ветеринарного і фітосанітарного нагляду, пише "ЛігаБізнесІнформ".

"Росія з 10 грудня відновила сертифікацію птахівничої продукції для поставок до країн ЄС", - сказала офіційний представник Россільгоспнагляду Юлія Мелано.

Повідомляється, що зараз поновлюються поставки російської продукції відповідно до вимог, визначених регламентом Європейської комісії.

Атестованим підприємствам Росії дозволяється експорт до ЄС м'яса птиці, яєць (тільки клас Б) і продуктів, що складаються з або містять м'ясо птиці та одомашненої дикої птиці, підданої "обробці А".

Також дозволяється експорт з Росії побічних продуктів тваринництва, що складаються з або містять сировину з птиці, якщо це сировина відповідає вимогам до імпортної продукції зі свіжого м'яса птиці.

Згідно з даними Россільгоспнагляду, зараз право на постачання м'яса птиці в ЄС мають два підприємства компанії "Пріосколье", "Брянський бройлер" (донька холдингу "Міраторг"), а також "Краснобор" і "Перепелкіне" і "Жоев".

Нагадаємо, з вересні 2014 Росія ввела самообмеження на сертифікацію і поставку м'яса птиці і яєць в ЄС через пташиного грипу в Алтайському краї.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!