Держспоживбезпечності заважає експорту насіння в ЄС - Мінагропрод

П'ятниця, 6 листопада 2015, 13:39

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів не функціонує у належному стані.

Про це повідомив міністр аграрної політики та продовольства Олексій Павленко під час спільної з Держветфітослужбою колегії, передає прес-служба МінАПК.

"Некомпетентні дії та надмірні амбіції керівництва служби ставлять під загрозу можливий експорт українського насіння до країн ЄС", - сказав він.

Міністр додав, що керівництво Держспоживбезпечності блокує дорожню карту заходів щодо початку експортних операцій.

"Такі дії отримали негативну оцінки бізнесу та критично сприймаються європейськими партнерами України. Сьогодні відомство повністю де-мотивоване", - наголосив Павленко.

"Те що відбувається у службі необхідно кардинально змінювати. Якщо цього не відбудеться, буду ініціювати перед КМУ питання доцільності перебування керівника на займаній посаді", - зауважив міністр.

Він повідомив, що наразі йде дуже напружена робота з відкриття нових ринків з Саудівською Аравією, Ізраїлем, Китаєм та Казахстаном та зокрема з  країнами Європейського Союзу.

"Неможливо працювати, якщо структура та функції Держспоживбезпечності не погоджені із Євросоюзом. Якщо ситуацію не буде вирішено ближчим часом, у цьому відомстві будуть кардинальні зміни всієї команди", - підкреслив міністр.

Разом з тим, члени колегії відзначили, що забезпечення безпечності та якості харчових продуктів є складовою продовольчої безпеки та аграрної політики в цілому, що є компетенцією Мінагрополітики.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!