Французька Engine збільшила частку в "Північному потоці-2"

Четвер, 12 листопада 2015, 20:24

"Газпром" і французька Engie підписали доповнення до договору купівлі-продажу акцій спільної проектної компанії Nord Stream 2 AG, яка займається реалізацією проекту "Північний потік-2", документ передбачає збільшення частки Engie у проекті до 10%.

Про це йдеться в прес-релізі російської компанії, пише Прайм.

Таким чином, після закриття операцій по придбанню іноземними акціонерами акцій в СПК, частки партнерів у проекті будуть розподілятися наступним чином: "Газпром" - 50%, BASF, E.ON, Engie, OMV, Shell - по 10%.

Підписи під документом поставили глава "Газпрому" Олексій Міллер і глава Engie Жерар Местралле.

Угода акціонерів спільної проектної компанії з будівництва газопроводу "Північний потік-2", була підписано 4 вересня. Тоді передбачалося, що частка "Газпрому" в компанії становитиме 51%, Engie - 9%, інших акціонерів - по 10%.

"Газпром" і Engie наприкінці жовтня обговорювали підготовку до будівництва газопроводу "Північний потік-2".

Дане обговорення проходило в рамках робочого візиту делегації "Газпрому" на чолі з головою правління компанії Олексієм Міллером до Франції.

В рамках цього візиту Міллер зустрівся з Местралле.

Проект "Північний потік-2" передбачає будівництво двох ниток газопроводу сумарною потужністю 55 мільярдів кубометрів газу в рік від узбережжя РФ через Балтійське море до узбережжя Німеччини.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua