Грузія продала один з найбільших винзаводів

Четвер, 8 жовтня 2015, 19:05

Національне агентство держмайна Мінекономрозвитку Грузії реалізувало на електронному аукціоні один з найбільших винних заводів країни ТОВ "Грузвинпром".

Про це йдеться в повідомленні відомства, передає "Інтерфакс-Україна".

Як повідомили у відомстві, 100% частка держави в "Грузвинпромі" продана за 31,105 млн ларі (13 млн доларів за поточним курсом), що майже в три рази перевищує початкову вартість (11,62 млн ларі).

Покупцем стала грузинська компанія Bolero&Company (Тбілісі, виробляє і реалізує алкогольну продукцію).

Згідно з умовами аукціону, переможець торгів повинен інвестувати в підприємство не менше 1 млн ларі, а в 2016-2019 роках щорічно здійснювати прийом і переробку не менше 3 тис. тонн винограду.

Майновий комплекс "Грузвинпрому" включає в себе земельну ділянку несільськогосподарського призначення площею 46 тис. 906,6 кв. м і розміщені на ньому 26 будівель і споруд.

"Грузвинпром", крім виробництва власної винної продукції, надає послуги приватним компаніям, у яких немає можливості розливати вино у великих обсягах.

Підприємство також виробляє спирт і продає його місцевим компаніям. "Грузвинпром" володіє ліцензією на експорт своєї продукції, у тому числі до Росії.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!