Яценюк розповів, які американські компанії працюватимуть в Україні

Понеділок, 26 жовтня 2015, 20:03

Глава українського уряду Арсеній Яценюк розповів про американський бізнес в Україні та в яких секторах економіки розвиватиметься співпраця між Україною та США.

Про це він сказав на брифінгу у Кабінеті міністрів, повідомляє "Укрінформ".

"Який бізнес приїхав до України, хто представляє американський бізнес? У першу чергу, я б розпочав з того, що приїхало керівництво Citіbank. Citіbank - це елемент реального залучення американських інвестицій в українську економіку, адже там, де він є, там американський бізнес набагато швидше заходить інвестувати", - зазначив Яценюк.

За його словами, у дорожній карті із Citіbank було погоджено проведення конференції по залученню інвестицій в Україну і по тому, що кредитно-гарантійні установи країн великої двадцятки проведуть з нами зустріч з приводу збільшення обсягу інвестицій в українську економіку.

Прем'єр додав, що в Україну також прибули представники компаній Cargill та DuPont, які пов'язані із розвитком аграрного сектору, крім того, присутні представники NCH Capital Inc. - венчурного фонду, який вкладає кошти в українську економіку і буде надалі вкладати, якщо необхідно далі проводити реформи.

"Ваш приїзд для нас дуже важливий. Він важливий тим, що ви приїхали з американським бізнесом. І фактично це є продовженням нашої інвестиційної конференції у США. І важливо, що наша розмова була дуже прагматична і дуже економічно сконцентрована", - підкреслив Яценюк, звертаючись до міністра торгівлі США Пенні Пріцкер.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!