Мінінфраструктури відібрало 5 кандидатів на посаду голови "Укрпошти"

Понеділок, 26 жовтня 2015, 16:38

Міністерство інфраструктури України відібрало п’ять кандидатів на посаду генерального директора "Укрпошти".

Про це йдеться у повідомленні "Мінінфраструктури".

Як наголошується, 22 жовтня відбулось засідання постійно діючої комісії Міністерства інфраструктури для проведення конкурсного відбору керівників держпідприємств, на якому розглядались документи та пропозиції з управління підприємством учасників конкурсу на заміщення вакантної посади голови "Укрпошти".

"Всього на конкурс подало заяви 20 кандидатів. За результатами розгляду пакетів документів комісія визначила, що лише 14 кандидатів відповідають кваліфікаційним вимогам", - йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що комісія заслухала презентації цих учасників і шляхом голосування визначила 5 кандидатів, чиї конкурсні пропозиції було визнано найкращими. Ними стали Єршов Артемій, Нікітін Дмитро, Відас Даніелюс, Білоус Тетяна та Ткачук Ігор.

"З огляду на те, що "Укрпошта" - особливо важливе для економіки підприємство, за вимогами конкурсу кадрова комісія Міністерства інфраструктури після відбору подає найкращі кандидатури комітету з призначення Мінекономрозвитку", - повідомляє прес-служба.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!