Допомогу на дитину можна буде оформити через інтернет - міністр

Неділя, 25 жовтня 2015, 14:33

Міністр соціальної політики України Павло Розенко планує спростити процедуру оформлення низки соціальних допомог шляхом запровадження системи оформлення необхідних документів через інтернет.

Про це урядовець заявив на брифінгу, повідомляє "Укрінформ".

"Протягом 2015 року та першої половини 2016-го ми взагалі запровадимо подачу документів в електронному вигляді для призначення державних допомог", - заявив міністр.

"Через електронне звернення можна буде оформити допомогу при народженні дитини, у зв'язку із вагітністю та пологами, допомогу при усиновленні дитини, допомогу дітям, які перебувають під опікою чи піклуванням", - сказав Розенко.

За його словами, також планується зробити, щоб через інтернет, не виходячи з дому і не стоячи у чергах в органах соцзахисту, оформлювалися і документи щодо призначення допомоги дітям, які виховуються одинокими матерями, дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, а також малозабезпеченим сім'ям, інвалідам дитинства та дітям-інвалідам.

Урядовець повідомив, що вже нині в Києві та Вінниці запускають в тестовому режимі програму оформлення документів на призначення субсидій в електронному вигляді.

Він запевнив, система соцзахисту не стоятиме на місці і буде й надалі розвиватися та ставати зручнішою для громадян.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!