Порошенко пояснив, чому з Люксембургом не підписаний офшор

Четвер, 22 жовтня 2015, 17:09

Україна та Люксембург досягли значного прогресу в питанні імплементації конвенції щодо уникнення подвійного оподаткування і домовилися про її підписання найближчим часом.

Про це заявив президент Петро Порошенко на брифінгу за результатами зустрічі з прем'єр-міністром Великого Герцогства Люксембург Ксав'є Беттелем, повідомляє "Укрінформ".

"Я хотів би констатувати той значний прогрес, який ми продемонстрували під час досягнення компромісу щодо імплементації конвенції для уникнення подвійного оподаткування з Люксембургом. З технічних причин ми не встигли підготувати її підписання до візиту, але ми домовилися, що вона буде підписана найближчим часом", - сказав Порошенко.

Він також зазначив, що на головування Люксембургу в Раді ЄС припадає історична місія, адже у грудні цього року Єврокомісія має ухвалити свій висновок щодо лібералізації візового режиму з Україною.

"Я висловив сподівання пану прем'єр-міністру, що цей виновок буде позитивним", - повідомив Порошенко.

Президент розповів, що під час зустрічі з Беттелем насамперед обговорювалося питання взаємодії між Україною і Європейським Союзом, бо "головування Люксембургу у ЄС дає нам додаткові можливості, якими ми безумовно скористаємося".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!