Мер Львова погрожує "Рошен" демонтувати незаконну вивіску

Четвер, 22 жовтня 2015, 15:59

Комунальні служби міста Львова демонтують незаконну вивіску нового магазину "Рошен", якщо компанія президента Петра Порошенка не зробить цього сама у термін, визначений законом.

Про це сказав мер міста Андрій Садовий в інтерв’ю "Радіо Свобода".

"Якщо компанія "Рошен", загальноукраїнська, загальносвітова, дозволяє собі у Львові встановити вивіску в магазині без жодного погодження, без жодного дозволу, яка повністю дисонує з історичним середовищем, - це неповага до громади міста. Тому, звичайно, було ухвалене моментальне рішення про демонтаж. На це виділено десять днів, десять днів, коли компанія може сама це зробити", - сказав Садовий.

"Якщо вона це не зробить сама, то прийдуть майстри з драбиночкою, вилізуть, демонтують, покладуть на склад, і все. Потім офіційно має компанія звернутися, заплатить штраф", - додав мер Львова.

19 жовтня міська влада видала припис на демонтаж незаконної вивіски компанії "Рошен" на вулиці Валова у Львові.

Політичні сили президента Порошенка і мера Львова Садового є частинами чинної парламентської коаліції, але дедалі частіше фракції конфліктують через політичні питання, такі як зміни до Конституції.

Садовий говорить, що в його рішенні щодо вивіски "Рошен" ніякої політики немає.

"Яка різниця, чи це компанія президента, чи прем’єра, чи будь-якого платника податків України, чи іноземця? Для всіх має бути закон однаковий", – говорить Садовий.

Компанія "Рошен" вже не вперше намагається обійти закони під час ведення власної господарської діяльності.

Минулого місяця компанія намагалася отримати 20 гектарів землі в місті Борисполі під Києвом для нової фабрики, оминаючи земельний аукціон, передбачений законодавством.

Підписуйтесь на наші push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі новини.