Американці зібралися витратити рекордні суми на Різдво

Вівторок, 20 жовтня 2015, 16:27

Витрати американців під час зимових свят становитимуть цього року в середньому 805,65 доларів на людину в порівнянні з 802,45 доларів роком раніше.

Про це свідчать результати опитування Національної федерації роздрібної торгівлі (National Retail Federation, NRF) США, передає "Інтерфакс".

Таким чином, витрати будуть максимальними за 14 років історії проведення подібних досліджень, відзначає MarketWatch.

Показник враховує загальні витрати на купівлю продуктів харчування, подарунків, прикрас та інших речей.

На придбання подарунків в цьому сезоні кожен американець в середньому планує витратити 462,95 доларів проти 458,75 долларовв торік.

При цьому майже 59% респондентів воліли б отримати подарункову карту, цей вид подарунків займає лідируючу позицію вже дев'ятий рік поспіль.

Частина людей, які планують купувати товари на різдвяні свята в інтернеті, виросла до 46% в порівнянні з 44,4% в 2014 році.

Більше половини респондентів (майже 56%) будуть здійснювати покупки для себе і витратять на це в середньому 131,59 доларів проти 126,37 долларовв торік.

Крім того, результати дослідження показали, що понад 73% американців вважають знижки найбільш важливим фактором при виборі товару, трохи менш 61% назвали принциповим якість продукції.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!