Кабмін дозволив платити кіберполіцейським до 30 тисяч на місяць

Вівторок, 20 жовтня 2015, 09:57

Максимальне грошове забезпечення співробітників департаменту кіберполіції в складі Національної поліції становитиме не більше 30 тисяч гривень на місяць.

Про це йдеться в постанові Кабміну від 13 жовтня.

Поліцейські, які працюватимуть в департаменті кіберполіції, будуть протидіяти злочинам у сфері використання електронно-обчислювальних машин, систем і комп'ютерних мереж, а також злочинам, пов'язаним із платіжними системами, інтернет-ресурсами, що містять протиправний контент.

Розмір грошового забезпечення співробітників кіберполіції з урахуванням грошової винагороди, не може перевищувати 30 тис. гривень на місяць.

Грошова винагорода не враховується при вирахуванні місячного грошового забезпечення у всіх випадках його збереження відповідно до законодавства й при вирахуванні розміру грошового забезпечення для призначення пенсії й одноразової грошової допомоги при звільненні.

Міністерство внутрішніх справ повинно протягом тижня затвердити порядок і умови здійснення виплати грошової винагороди й перелік посад поліцейських у департаменті кіберполіції, які мають право на одержання грошової винагороди.

Іншими постановами Кабмін утворив Департамент кіберполіції як міжрегіональний територіальний орган Національної поліції та Департамент захисту економіки як міжрегіональний територіальний орган Національної поліції.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!